Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Хлопці з Трейлерпарка (2008)

Хлопці з Трейлерпарка (12 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Хлопці з Трейлерпарка (12 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Всередині нього розгортаються події з життя тих, хто змушений тягнути існування серед умов, непридатних для нормального життя. Люди, які не мають гідного житла, стабільної роботи, задовольняються малим трейлером, який і служить їхнім будинком. Їх у парку - ціле безліч, а проживають тут складають окрему державу, в якому встановлені свої закони, порядки, принципи.

Це місце славиться частими спалахами всіляких конфліктів, сварок і чвар. Проте поліцейські давно звикли до таких інцидентів і навіть не роблять спроби розібратися і усунути сутичку, так як вважають, що мешканці парку самі їх створюють, нехай самі і варяться в цьому. Крадіжки, вбивства, зґвалтування - норма для Саннівейла. Тому люди воліють обходити парк стороною. Однак головні герої, дрібні злочинці, цілком комфортно відчувають себе тут і навіть знімають те, що відбувається на камеру. Кожна нова серія серіалу - це окрема історія, драматична, а іноді забавна, що сталася з сусідами героїв, а іноді і з ними. У них відкривається реальна життя людей, ведуть антисоціальний спосіб життя.
Автор: zombie, додано 5-12-2018, 04:08
Відгуків 0
Переглядів: 2 439

Хлопці з Трейлерпарка (12 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: