Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Нелюбов (2017)

Нелюбов (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Оргинал
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Драми
  • Країна: Росія
  • Тривалість: 127 хв. /02:07
  • Режисер: Андрій Звягінцев
Дивитися повний фільм Нелюбов (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Життя Альоші не можн нзвти щсливою. Адже хоч зовні він і виглядє простим і життєрдісним 12-ти річним хлопчиною, в душі його клекоче ціл буря емоцій і гіркоти, яку нічим не можн зспокоїти. Адже бтьки хлопчини з регулярною чстотою свряться, не соромлячись висловлювти один одному обрзливі і підлі слов. Нітрохи не турбуючись нвіть про те, що їх сврки чує мленький синочок. Адже від їх двндцятирічного шлюбу, який тримвся н взємній повзі і теплі, не злишилося нічого – все поступово з'їл «Нелюбов». І якщо б не Альош, Женя і Боря вже двно розійшлися своїми дорогми – дже кожен двно жив влсним життям і знйшов для себе іншого супутник життя. У чому, до речі, кожен не збувв звинувчувти іншого.

І одного рзу, не витримвши чергової «розбору польотів», Льош прихопивши що першим потрпило під руку тікє з дому. Вирішивши, що крще і зовсім не чути всіх цих скндлів. І крще жити н вулиці, бо не жити взглі, що кожну секунду свого існувння відчувти постійну провину в тому, що мм більше не любить ппу і нвпки.

Фільми 2017 які вже вийшли смотреть онлайн

Автор: adminko, додано 13-07-2018, 08:32
Відгуків 0
Переглядів: 1 145

Нелюбов (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий