Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Спритність (2016)

Спритність (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Спритність (2016) безкоштовно з українським дубляжем. У той час, коли інші хлопці захоплювалися різними брудними справами – пограбуваннями, дрібним шахрайством і продажем наркотиків, Бо був повністю поглинений світом фокусів і вуличної магії. І весь свій час присвячував тренувань, розвиваючи «Спритність рук і мріючи стати одним з кращих ілюзіоністів. Але поки його навичок вистачало тільки щоб влаштовувати імпровізації і безкоштовні вистави на перехрестях рідного містечка. Ключове слово Безкоштовні – ніяких реальних грошей захоплення хлопця в сім'ю не приносило. А вона, між іншим, перебувала на межі втрати даху над головою через несплату величезного боргу.

Тому батьків Бо вирішили піти на відчайдушний крок – добути грошей незаконним шляхом. З чого не вийшло нічого доброго – у сім'ї почалися великі проблеми. З-за яких молодшу сестру Бо викрали невідомі, плануючи толі вимагати викуп, чи налякати недбайливих грабіжників. А так як крім злочинців на «хвіст» сім'ї фокусника села поліція, то рятувати сестру з полону довелося йому одному. Одному підлітку проти великого злочинного синдикату Тут вже точно не буде зайвою вулична магія.
Автор: zombie, додано 20-07-2017, 04:13
Відгуків 0
Переглядів: 3 230

Спритність (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: