Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Рангун (2017)

Рангун (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Рангун (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Далеко не для всіх країн друга світова війна стала величезною трагедією. Наприклад Індія, яка до боротьби з фашизмом була де-факто колонією Англії, отримала можливість вийти з-під її влади і відправитися у власний незалежний шлях. Однак, щоб зробити це у місцевого короля не вистачало ні грошей, ні людей готових померти за ідею незалежності. Тому єдиною можливістю отримати довгоочікувану свободу був союз з японцями. Але в такому випадку існував величезний ризик просто змінити шило на мило. Тому поки загнаний в кут монарх шукає дипломатичних шляхів вирішення проблеми і намагається захистити Індію від великих втрат, націоналістичні сили опору починають відкриті протести на площі Бірма «Рангун». Які переростають у кровопролитну війну з колоністами, з величезною кількістю втрат і руйнувань. А з іншого боку на державний кордон вже з своїх тактичних біноклів дивляться прихильники режиму Гітлера І те час як війна загрожує стерти з лиця землі така держава, як Індія, прості люди, які опинилися між молотом і ковадлом, в такий непростий час все-таки примудряються жити. Танцювати, любити, і знімати про це фільми. Сподіваючись любов'ю зцілити поранену душу світу.

Фільми 2017 які вже вийшли смотреть онлайн

Автор: adminko, додано 17-06-2017, 08:41
Відгуків 0
Переглядів: 1 965

Рангун (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: