Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Чорнокнижник (1988)

Чорнокнижник (1988) онлайн українською

Дивитися повний фільм Чорнокнижник (1988) безкоштовно з українським дубляжем. Бостон 1691 рік. Розпал полювання на відьом, яка принесла немало бід та страждань цивілізованого світу. Але все ж допомогла очистити його від всякої нечисті і гнилі. І ось-ось на міській площі одного з великих селищ відбудеться одна з найгучніших страт в історії людства – на вогні помре могутній «Чорнокнижник», послідовник Сатани і людина, котра заподіяла Нового Світу величезна кількість бід. Але раптово в задум місцевої влади втручається сам темний лорд. Який перекидає свого підопічного на 300 років вперед у часі, у сучасний Лос-Анджелес. Де волею долі опинилися всі три частини гримуара – чорної Біблії Люцифера.

Уник страти маг повинен зібрати їх всіх воєдино, і прочитати справжнє ім'я Господа, зашифроване в писанні. Що допоможе володаря пекла отримати владу над цим світом, і нескінченну силу для втілення своїх самих темних задумів. Але слідом за втікачем з ешафота чорнокнижників вперед у часі відправляється Жиль Редферн – досвідчений мисливець на відьом, який вже одного разу зловив поплічника темряви, і збирається знову повторити свій подвиг.
Автор: zombie, додано 18-06-2017, 19:47
Відгуків 0
Переглядів: 2 580

Чорнокнижник (1988) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: