Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Еймі в клітці (2016)

Еймі в клітці (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Еймі в клітці (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Більшу частину свого життя провела «Еймі в клітці» - під замком у себе вдома під пильним наглядом батьків. Адже випускати її на вулицю було надто ризиковано – дівчинка сильно відрізнялася від звичайних людей і привертала до себе занадто багато уваги. А все із-за сильної одержимості бабусиними ляльками і вродженого дару ясновидіння, який ні сама Еймі, ні її родичі не вважали таким, нарікаючи на психічні відхилення.

Але чим старше ставала дівчина, тим серйозніше ставали її «відхилення», і тим складніше було їх приховувати. Тому здалися батьки вирішили посадити свою дочку в психлікарню на примусову виправну терапію. Яку Еймі залишила зовсім іншою людиною – звичайної вихованою дівчиною. Але тільки зовні. Адже всередині неї жили всі ті ж дивні сили і внутрішні демони, терзають бідну душу юної провидиці. Які знову прокинулися від сну, коли на вулиці почала лютувати епідемія чуми, десятками забираючи життя оточуючих людей. І перетворюючи весь і без того дивний світ в дивну суміш поглядів, образів, і вздувшейся міхуром реальності.
Автор: zombie, додано 20-06-2017, 10:49
Відгуків 0
Переглядів: 1 143

Еймі в клітці (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: