Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Паскудне дівчисько (2017)

Паскудне дівчисько (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Паскудне дівчисько (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Доля, мабуть, посміялася, коли вирішила звести разом цих двох людей. Ген У весь вільний час присвячує навчанню, оскільки в майбутньому хоче відбутися в кар'єрі. Викладацький склад не може натішитися його успіхам, попереду у старанного студента хороше майбутнє. Він би не проти відпочити і розслабитися, але не може підвести свого вихованця. У вільний час хлопець працює з принцом, навчаючи його етикету і правил поведінки, адже в майбутньому високопоставлена особа займе своє законне місце. У палаці він познайомився з чарівною принцесою Хе Мен, яка лагідна і тиха тільки на перший погляд. Згодом стає зрозуміло, що дівчина не відвідує уроки етикету, жіночності, так і про хороші манери не чула.

Вона легко грубіянить, грубить, не соромиться міцних слівець, але чомусь вона чіпляє Ген, який вирішує прищепити дівчині хороші манери. Він викорінить її несносность, невихованість, адже справжні принцеси так себе не ведуть. Сам того не помічаючи, він закохується в дівчину, розуміючи, що майбутнього у їх пари просто немає. Він навчить її висловлюватися у відповідний момент часу, постарається прищепити хороші манери, незважаючи на те, що юна особа регулярно відчуває його терпіння на міцність. Їх непрості відносини не повинні стати надбанням гласності, але якщо дівчина не зміниться, то доведеться помінятися хлопцеві.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: adminko, додано 2-02-2019, 17:52
Відгуків 0
Переглядів: 1 955

Паскудне дівчисько (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: