Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Паскудне дівчисько (2017)

Паскудне дівчисько (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Паскудне дівчисько (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Доля, мбуть, посміялся, коли вирішил звести рзом цих двох людей. Ген У весь вільний чс присвячує нвчнню, оскільки в мйбутньому хоче відбутися в кр'єрі. Виклдцький склд не може нтішитися його успіхм, попереду у стрнного студент хороше мйбутнє. Він би не проти відпочити і розслбитися, ле не може підвести свого виховнця. У вільний чс хлопець прцює з принцом, нвчючи його етикету і првил поведінки, дже в мйбутньому високопоствлен особ зйме своє зконне місце. У плці він познйомився з чрівною принцесою Хе Мен, як лгідн і тих тільки н перший погляд. Згодом стє зрозуміло, що дівчин не відвідує уроки етикету, жіночності, тк і про хороші мнери не чул.

Вон легко грубіянить, грубить, не соромиться міцних слівець, ле чомусь вон чіпляє Ген, який вирішує прищепити дівчині хороші мнери. Він викорінить її несносность, невиховність, дже спрвжні принцеси тк себе не ведуть. См того не помічючи, він зкохується в дівчину, розуміючи, що мйбутнього у їх при просто немє. Він нвчить її висловлювтися у відповідний момент чсу, пострється прищепити хороші мнери, незвжючи н те, що юн особ регулярно відчувє його терпіння н міцність. Їх непрості відносини не повинні стти ндбнням глсності, ле якщо дівчин не зміниться, то доведеться помінятися хлопцеві.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: adminko, додано 24-07-2017, 14:11
Відгуків 0
Переглядів: 800

Паскудне дівчисько (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий