Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Міцні подорожі (2014)

Міцні подорожі (2014) онлайн українською

Booze Traveler
Дивитися всі серії серіалу Міцні подорожі (2014) безкоштовно з українським дубляжем. 4 години пополудні, час молитви в Стамбулі. Відповідний момент для прийняття смачного коктейлю. Звідки такі алкогольні мрії в країні, що складається переважно з мусульман, що проповідують утримання в алкоголі? Туреччина без праці вміщує в себе хитромудре сплетіння старих і нових традицій. Опинившись у компанії незнайомця і декількох, що містять алкоголь,коктейлів, ніколи не відомо, який світ відкриється перед присутніми. Душа іншої людини - справжня пригода, повне таємниць і раптових осяянь.

Джек Максвелл подорожує по світу в пошуках задушевних цікавих людей і незвичайних алкогольних напоїв. У Туреччині склалися непрості відносини на алкогольному грунті. Щоб їх краще зрозуміти, розпочати дослідження краще зі Стамбула. Старе місто або округ Фатіх, ось воно,серце культури пиття алкоголю! Забавно, що в ісламській країні все не проти випити. В ісламі немає прямих вказівок про заборону алкоголю, але в давні часи за розпивання алкоголю і ходіння у п'яному вигляді могли стратити. Тепер же найнебезпечнішими бунтарями славляться п'яні вболівальники, яким краще не потрапляти під гарячу руку. Коли в 2013 році були хвилювання в Туреччині, саме вони лізли під брандспойти поліцейських і вели себе, як справжні революціонери.
Автор: zombie, додано 30-06-2017, 08:30
Відгуків 0
Переглядів: 1 172

Міцні подорожі (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: