Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Звіринець (2017)

Звіринець (3 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Звіринець (3 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Довгий час людина нещадно експлуатував природу і безвідповідально ставиться до навколишнього середовища, наближаючи біологічну та екологічну катастрофу. В силу багатьох причин тваринний світ ополчився на людину. Людина завжди вважав себе вінцем творіння, і ніби хизувався своєю перевагою над іншими живими істотами. Єдине що дозволило людині піднятися на вершину харчового ланцюга це його інтелект, саме розум давав Homo sapiens перевагу над тваринним і рослинним світом. Але внаслідок непрогнозованих і неконтрольованих мутацій різниця між людським і тваринним інтелектом почала швидко нівелюватися.

Тварини стали дуже розумними і розлюченими людини. Світ дикої природи оголосив війну всьому людству, і тепер у звірів з'явилися високі шанси вийти переможцями з цього протистояння. Багато представників тваринного царства були інфіковані невідомим вірусом, який викликав в їх організмах незворотні процеси. Військові дуже швидко зрозуміли, що їм не виграти битву з невидимим і дуже підступним супротивником, якого складно розглянути навіть під мікроскопом. Армія капітулювала і тепер прийшла черга науковців і дослідника рятувати людство від неминучої загибелі.

Фільми 2017 які вже вийшли смотреть онлайн

Автор: zombie, додано 11-10-2017, 21:55
Відгуків 0
Переглядів: 2 837

Звіринець (3 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: