Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Міністерство часу (2017)

Міністерство часу (3 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Міністерство часу (3 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Дія серілу розгортється нвколо фхівців тємної оргнізції, як створен під прикриттям уряду. Суть її діяльності полягє в зхисті людей від будь-якого посягння н їх життя і мніпулювння ними, причому як в теперішньому чсі, тк і в минулому. Врховуючи специфіку роботи оргнізції, все знходиться н особливому контролі т відзнчено грифом секретності. Скомплектовн осередок тким чином, що в неї увійшли всі крщі фхівці своєї спрви з різних історичних епох. Вони переміщуються у чсі через спецільні ворот, щоб нвести порядок у чсі. Брми чсу знходяться під пильною увгою міністерств.

Проте знходяться ткі спритники, які потрпляють в інший чсовий простір, минючи їх. В ткому випдку генти тємної оргнізції, якими є Хулін Мртінес і його помічники з минулого Амелія Фольч (студентк Бостонського університету з 19 століття), Алонсо де Энтрерриос (військовослужбовець однієї з рмій 16 століття) їх вистежують і збезпечують доствку в свій чс. Чому людям тк вжливо вирвтися н свободу? Нпевно, є момент ціквості з принципом: добре тм, де нс немє. Звжди чи дії предствників оргнізції зконні?

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 2-12-2017, 14:34
Відгуків 0
Переглядів: 1 526

Міністерство часу (3 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий