Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Сяючий офіс (2017)

Сяючий офіс (1 сезон) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Звук: STEPonee
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Драми, Серіали
  • Країна: Корея Південн
  • Тривалість: 60 хв. /01:00
  • Режисер: Чон Джі-ін
Дивитися всі серії серіалу Сяючий офіс (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Ця молод дівчин хотіл бгто чого досягти і домогтися, вон люто нмглся знйти себе в цьому жорстокому світі, який ствився до неї вкрй вороже. Вон добре знл про те, що життя неспрведлив, дже комусь із щсливчиків вон всіляко сприяє, когось взглі злишє без своєї увги. Вон нлежл до тієї ктегорії людей, які повинні були розрховувти виключно н влсні сили. Героїня добре розуміл, що є творцем влсного щстя і що тільки від її дій і вчинків злежить, буде її мйбутнє безхмрним.

Дівчин отримл освіту і влштувлся прцювти у відому компнію. Здвлося, н цьому її труднощі зкінчилися, дже вон прктично домоглся того, до чого пргнул. Але тут її чекло одне величезне розчрувння, яке нзивлося глобльн економічн криз. В один із днів її повідомили про те, що вон внесен в список співробітників, що підлягють скороченню і ця новин стл для неї серйозним удром. Зібрвшись силми, вон почл шукти нове місце роботи, ле в нстільки склдній економічній ситуції ніхто не був зціквлений у його послугх. Доведен до відчю вон вирішил звести рхунки з життям, ле і тут її чекл чергов невдч.

Фільми 2017 які вже вийшли смотреть онлайн

Автор: zombie, додано 6-12-2017, 23:57
Відгуків 0
Переглядів: 762

Сяючий офіс (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий