Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Аватар: Легенда про Кору (2014)

Аватар: Легенда про Кору (4 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм Аватар: Легенда про Кору (4 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Новий 4 сезон сезон (4 книга розповість про пригоди головних героїв, вірних товаришів Корры. Світ знаходиться в небезпеці, адже у Республіканському місті більше немає спокою, тепер Аватару необхідно підтримати рівновагу і дотримати баланс між стихіями і їх народами. Завдяки зусиллям Корры, більше немає приводів для смутку, адже дівчина встигла оволодіти усіма стихіями і може впоратися з будь-якими проблемами. Через кілька років, після великої перемоги над мстивим Захиром, він живе в ув'язненні, Джинора придбала цінний досвід і стала великим майстром магічного співтовариства.

Червоний лотос продовжує залишатися в розшуку, але один із людей його банди прийняв рішення звільнити Захіра і, таким чином, повернути загублену магію. Персонажам знову доведеться зануритися в світ чарівництва і чаклунства. Світ інтриг і змов чекає головних героїв, де на кожному кроці чекає смертельна небезпека. Корра зможе перемогти ворога, але тільки якщо вдосконалює свої знання і силу, що б стати єдиним і всемогутнім володарем стихій, таким чином виконавши своє призначення. Впоратися з ворогами можна тільки з допомогою додаткової підтримки магії, тому головна героїня знову звертається до великого Аватару.
Автор: zombie, додано 20-11-2017, 20:10
Відгуків 0
Переглядів: 14 217

Аватар: Легенда про Кору (4 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: