Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Аватар: Легенда про Кору (2014)

Аватар: Легенда про Кору (4 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм Аватар: Легенда про Кору (4 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Новий 4 сезон сезон (4 книг розповість про пригоди головних героїв, вірних товришів Корры. Світ знходиться в небезпеці, дже у Республікнському місті більше немє спокою, тепер Автру необхідно підтримти рівновгу і дотримти блнс між стихіями і їх нродми. Звдяки зусиллям Корры, більше немє приводів для смутку, дже дівчин встигл оволодіти усім стихіями і може впортися з будь-якими проблемми. Через кільк років, після великої перемоги нд мстивим Зхиром, він живе в ув'язненні, Джинор придбл цінний досвід і стл великим мйстром мгічного співтовриств.

Червоний лотос продовжує злиштися в розшуку, ле один із людей його бнди прийняв рішення звільнити Зхір і, тким чином, повернути згублену мгію. Персонжм знову доведеться знуритися в світ чрівництв і чклунств. Світ інтриг і змов чекє головних героїв, де н кожному кроці чекє смертельн небезпек. Корр зможе перемогти ворог, ле тільки якщо вдосконлює свої знння і силу, що б стти єдиним і всемогутнім володрем стихій, тким чином виконвши своє признчення. Впортися з ворогми можн тільки з допомогою додткової підтримки мгії, тому головн героїня знову звертється до великого Автру.
Автор: zombie, додано 20-11-2017, 20:10
Відгуків 0
Переглядів: 1 964

Аватар: Легенда про Кору (4 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий