Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Оселя зла: Вендета (2017)

Оселя зла: Вендета (2017) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Оселя зла: Вендета (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Після численних фактів, що підтверджують штучне походження самих небезпечних штамів грипу, уряд створив проект B. S. A. A. – управління по боротьбі з біологічним тероризмом. Яке в перші ж місяці свого існування допомогло знешкодити кілька великих терористичних організацій, і запобігти загрозу світовій безпеці. Кріс Редфілд – один з кращих агентів управління зовсім недавно отримав підтвердження того, що в одному із заміських особняків терористи виробляють новий вид біологічної зброї. Який потрібно за всяку ціну перехопити поки його не пустили у справу. Але впевненості в тому, що отримані дані правдиві не було. Тому Кріс, ризикуючи власним життям, проник на об'єкт «Обитель зла: Вендета» і почав збирати докази для виклику підкріплення. Де зустрів Глена Ариеса – злочинця, який перебуває в розшуку за всіх цивілізованих країнах світу. Сумнівів бути не може – інформація про біологічну загрозу вірна. Ось тільки події, що відбулися одразу після зустрічі, не тільки дозволили злочинцеві піти безкарним, але і поставили агента Кріса в досить скрутне становище.

Фільми 2017 які вже вийшли смотреть онлайн

Автор: adminko, додано 21-06-2017, 13:11
Відгуків 0
Переглядів: 2 365

Оселя зла: Вендета (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: