Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Філлаурі (2017)

Філлаурі (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Філлаурі (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Звичайно у «Манглика» було інше, справжнє ім'я, а не це ганебне прізвисько. Але тільки про нього практично не доводилося згадувати. Адже кличка, яка пристала до нього з самого дитинства, означала «людина, що народилася не в той час». Або, інакше кажучи – магніт для неприємностей. Яким Манглик був повною мірою і навіть більше того, жодного дня не проводячи без того, щоб вляпатися в якусь безглуздість

І з часом набивати шишки на граблях долі хлопця настільки набридло, що він вирішив звернутися до нестандартних методів рішення ситуації – відвідати мудреців. Які одразу визначили діагноз – прокляття. Зняти яку можна тільки одним способом – одружитися дереві. На дереві «Филлаури» - абсолютно особливий, і якщо вірити легендам, магічному рослині, здатного відкривати кордони світів. І невдачливий хлопець і радий би зробити цей дивний ритуал. Але абсолютно випадково у тому дереві, яке необхідно йому в якості дружини, опинився заточений примара леді Бабки – чарівної дівчини, дожидающейся поки любов не звільнить її душу з дерев'яних уз.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 21-06-2017, 13:10
Відгуків 0
Переглядів: 2 363

Філлаурі (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: