Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Нікчемний я 2 (2013)

Нікчемний я 2 (2013) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Нікчемний я 2 (2013) безкоштовно з українським дубляжем. Зло ніколи не вдається перемогти назовсім - це один із законів світового рівноваги. Так і забавний лиходій Грю, будучи в першій частині мультика вигнаний борцями за добро і справедливість, зовсім не був переможений, а просто зачаївся в далекому притулок. Довго час ховаючись в ньому він не залишає підступних планів повернутися і помститися всьому живому. І цих планів за час відсутності добродушний негідник склав безліч.

Але Грю ні краплі не переживає про те що у нього все вийде, адже йому вірою і правдою служать незамінні помічники - ціла армія міньйонів. Готові на першу вимогу господаря здійснювати будь-які вчинки - вони являють собою ідеальне зброю помсти. Але лиходієві не судилося насолодитися помстою, адже в світі з'являється ворог, який претендує на звання світового зла, і здолати якого здатний тільки підступний Грю. Однак десь втративши своїх вірних однооких слуг, він залишається фактично обеззброєним, і змушений винаходити неймовірні хитрощі, щоб стати героєм-рятівником.

Однак для цього йому спочатку доведеться відкрити свою по-справжньому добру душу, знайти нових друзів, і розшукати свою безстрашну армію.
Автор: zombie, додано 22-06-2017, 23:56
Відгуків 0
Переглядів: 26 424

Нікчемний я 2 (2013) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: