Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Нікчемний я (2010)

Нікчемний я (2010) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Нікчемний я (2010) безкоштовно з українським дубляжем. Мало хто знає, що робота злого генія насправді тяжка і невдячна праця. Адже це тільки з боку здається що всі лиходії просто купаються в розкоші і зручності. А насправді ж – спробуй придумати цей геніальний план, гідний уваги, який назавжди впише своє ім'я в світову історію. Та й зовсім не це найважче. Адже величезна кількість конкурентів змушує йти на неймовірні заходи, щоб все-таки завоювати своє місце під сонцем. Та ще й ці, снують всюди, супергерої, яких хлібом не годуй, а дай зірвати втілення якогось хитрого злого задуму. І це не кажучи вже про те, що добрих помічників у злом справі вдень з вогнем не знайдеш.

На щастя, Грю всі такі як вдається долати всі випали на його частку труднощі, і підтримувати імідж злобного генія. І не останню роль у цьому відіграє його армія помічників – невгамовні міньйони.

Для того, щоб показати всьому світу хто тут головний, а заодно й увічнити своє ім'я Грю розробляє хитрий план крадіжки. На цей раз метою злочинця повинна стати не якась дорога картина, або секретна зброя. А цілий МІСЯЦЬ. Але до великого нещастя доктора зло потрібні для здійснення задуманого інструменти знаходяться в розташуванні його головного конкурента – Віктора. Цей ласий на лестощі негідник навряд чи поділиться з кимось своїм майном, не допускаючи нікого на гарматний постріл до свого маєтку. За винятком хіба що трьох сиріток, які продають печиво. І тут у Грю народжується геніальний план...
Автор: adminko, додано 22-06-2017, 23:52
Відгуків 0
Переглядів: 16 100

Нікчемний я (2010) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: