Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Лакі (2017)

Лакі (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Лакі (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Як і багато інші жителі його країни, «Лаки» мріяв про Америку. Про країні свобод, можливостей і нормального життя. Ось тільки досягнувши її берегів як нелегала, хлопець зрозумів, що отримати всі блага цивілізації можна лише отримавши схвалення влади на проживання. Що обійдеться в копієчку Особливо якщо намагатися заробити цілком легально – праця приїжджих не дуже цінували і шанували скрізь, куди б не звернувся Лаки.

Тому намагаючись швидше заробити, новоспечений американець вплутується в безодню криміналу і злочинності. І почавши з простого викрадача автомобілів, незабаром починає торгувати наркотиками за дорученням одного з посередників великого мафіозі. Все ще мріючи почати нове життя після отримання грін карти, Лаки день за днем все більше віддаляється від власної мрії виконуючи доручення свого боса. І лише сильніше занурюється в темний світ, повний насильства, розпусти, крові і легких грошей. А усвідомивши, що ще пару кроків по цьому слизькому шляху і точка неповернення буде пройдена, вирішується на відчайдушні заходи, щоб «зіскочити».

Фільми 2017 які вже вийшли смотреть онлайн

Автор: adminko, додано 23-06-2017, 00:05
Відгуків 0
Переглядів: 1 618

Лакі (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: