Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Роман, небезпечний для життя (2016)

Роман, небезпечний для життя (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Роман, небезпечний для життя (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Написавши свій кращий Роман, Джейн Хан вже незабаром пошкодувала про те, що вибрала для своєї книги іншу тему. Адже ставши бестселером «Психологія вбивці» для деяких особливо небезпечних особистостей стала також керівництвом до дії і посібником початківця маніяка. І через рік після виходу книги в широкому тиражі в місті, де живе Джейн, почали відбуватися вбивства наче списані зі сторінок книги. Шокована таким результатом, і вважаючи це особистим, Джейн намагається зрозуміти, хто ж міг так нахабно використовувати її, та ще в таких жахливих цілях. І буквально засипають поліцію доносами і дзвінками, скаржачись на всякого дивного громадянина, якого зустріне. А так як свідомість письменниці було сильно порушено емоційним потрясінням, то дивними здавалися їй буквально все. Включаючи хлопця, з яким дівчина не так давно познайомилася. І який, з усіх точок зору, був просто ідеальним нареченим – мрією кожної самотньої і кожної другої заміжньої жінки. Що і стало досить переконливою дивиною для Джейн, і черговим підтвердженням для поліцейських в тому, що письменниця трохи не в собі.
Автор: zombie, додано 6-12-2017, 23:22
Відгуків 0
Переглядів: 1 961

Роман, небезпечний для життя (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: