Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Перехрестя 48 (2016)

Перехрестя 48 (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Перехрестя 48 (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Таких як Карім в тому місці, де він оселився - гетто під назвою "перехрестя 48", зазвичай не шанують. І в якийсь абсолютно випадково організованою бійці хапають, садять, або дубасять першими. Адже прямого нащадка палестинських кровей попало оселитися в сірому передмісті Тель-Авіва – майже на ворожій території. Де кримінал, злочинність, торгівля наркотиками та расова дискримінація відчувають себе як вдома. Але навіть тут було затишніше, ніж у рідній Палестині. Де літні люди живуть вже застарілими і рудиментарними поняттями, чіпляючись за свою обмеженість і не даючи жити молоді. А всі, хто трохи менш агресивно налаштований, змушені красти, обманювати або продавати наркотики, щоб заробити на хліб.

На щастя у Каріма було те, чого не було у всіх інших – музика. Якої він дорожив, якою захоплювався, і яку використовував в якості путеводного світла. Але світ музики, як виявилося, може бути таким само жорстоким, як холодні і сирі провулки Тель-авівських вулиць І питання походження для більшості людей означає набагато більше, ніж власне сама музика.
Автор: adminko, додано 28-06-2017, 12:10
Відгуків 0
Переглядів: 1 758

Перехрестя 48 (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: