Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ферзь (2016)

Ферзь (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Ферзь (2016) безкоштовно з українським дубляжем. У цій історії є все – народження і смерть, любов і ненависть, дружба і зрада. Офіцер поліції бере участь в перестрілці з терористами, в результаті чого гине його єдина дочка. Чоловік тяжко переживає втрату і звинувачує себе в усьому, що сталось. Хлопець не може змиритися з цими подіями, в результаті чого приймає рішення – покинути цей світ за допомогою самогубства. Одного разу випадково поліцейський приходить в будинок до старого, який зовсім недавно пережив таке ж горе.

Пандитжи навчив Даніш майстерності гри в шахи. Чоловік допоміг хлопцеві подолати душевні терзання і змиритися з тим, що його дочка загинула. Поліцейський дізнається, що дочка чоловіка загинула не з волі випадку. Тепер Даниш починає розслідування обставин загибелі дочки Пандитжи. Слідчі заходи призводять Даніш до сильного супротивника, що володіє хорошими зв'язками в уряді. Поліцейському доведеться вступити в нерівну сутичку з міністром Індії. Поки Даниш займається розслідуванням вбивства дочки Пандитжи, на старого нападає найманий вбивця, відомий під псевдонімом Ферзь.
Автор: zombie, додано 14-10-2017, 01:16
Відгуків 0
Переглядів: 2 185

Ферзь (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: