Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Реальний Слендермен (2016)

Реальний Слендермен (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Реальний Слендермен (2016) безкоштовно з українським дубляжем. льний Слендермен"> Фредді Крюггер, Джейсон, т інші стршилки минулих років вже двно відійшли в минуле, рзом з дорослішнням покоління, яке їх створило. Т й нвряд чи когось сьогодні можн нлякти мніяком в хокейній мсці. Їм н зміну прийшли нові нтгоністи і стршилки. Остнньою з яких ств «Рельний Слендермен» - втілення зл, мешкнець всесвітньої пвутини, безликий вбивця. Величезн худ ляльк, він здтний звести людину з розуму своїм ншіптувнням, змушуючи робити жхливі речі. Або створити ці речі см. І в порівнянні з його фнтзіями підступи Фредді зддуться милим дитячим жртом.

Але до пори до чсу все це було не більш ніж легендою – плодом розбурхній фнтзії невгмовних підлітків. Але зовсім недвно дві двндцятирічні дівчинки опинилися н лві підсудних з жорстоке вбивство своєї подруги після спільної ночівлі. Якої вони звдли дв десятки ножових порнень. Випрвдовуючи свій вчинок безликим живим мнекеном, який погрожувв вбити всю сім'ю крихіток. Якщо вони не виконють його божевільне у своїй жорстокості бжння – не пожертвують подругою.
Автор: zombie, додано 21-10-2018, 02:38
Відгуків 0
Переглядів: 1 103

Реальний Слендермен (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий