Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Любов з обмеженнями (2017)

Любов з обмеженнями (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Оригінал
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Комедії, Мелодрами
  • Країна: Росія
  • Режисер: Дмитро Тюрін
Дивитися повний фільм Любов з обмеженнями (2017) безкоштовно з українським дубляжем. У пошукх хорошої і стбільної роботи Міш обійшов усі компнії і зклду в рідному місті. Але скрізь отримувв лише відмовки типу «ми вм зтелефонуємо», бо «недосттньо досвіду роботи». Але коли він дізнвся про укз президент, в якому кожній великій компнії ствилося в обов'язок утримувти 2% людей з обмеженими можливостями н повноцінній ствкою, він підбдьорився. Ось його шнс отримти роботу мрії. Всього то й потрібно, що отримти фіктивне медичний висновок про стн здоров'я і купити потрібну інвлідну коляску.

Без проблем здобувши все необхідне, Міш з ентузізмом попрямувв н співбесіду. І не кудись, в «Ншгз» - одну з нйбгтших компній крїни. І н подив був прийнятий. Адже до дотримння квоти корпортм як рз не вистчло однієї людини Тепер у Михйл є все – престижн робот, висок зрплт і нвіть влсне місце н прковці. Тільки зрди всього цього він повинен продовжувти грти роль прикут до візк людини, жодного рзу не проколовшись. Що здється досить простим звднням. У всякому рзі, поки Міш не зустрічє ЇЇ – свою єдину. Зрди якої доводиться вибирти – «Любов з обмеженнями» бо чесн ле бідн життя.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: adminko, додано 14-07-2018, 14:14
Відгуків 0
Переглядів: 5 119

Любов з обмеженнями (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий