Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Розбірки в маленькому Токіо (1991)

Розбірки в маленькому Токіо (1991) онлайн українською

Дивитися повний фільм Розбірки в маленькому Токіо (1991) безкоштовно з українським дубляжем. Кріс Кеннер виріс в такому маленькому і небезпечному районі Лос-Анджелеса, що навіть поліцейські патрулі серед білого дня боялися загортати в його нетрі. Але всупереч цьому Кріс якимось чином примудрився уникнути звивистої дороги злочинності та криміналу. І тепер він бравий поліцейський загону по боротьбі з організованою злочинністю – непідкупний, справедливий і цілеспрямований борець із злочинність. Для якого викорінення криміналу стало головною метою і змістом життя, а очищення вулиць від насильства – життєвим девізом.

Працюючи один, Кріс досяг певних успіхів, поповнивши кількість укладених окружної в'язниці на кілька десятків чоловік. Але коли почалися «Розбірки в маленькому Токіо» - злочинні угруповання китайського кварталу почали переділ зон впливу, начальство визнало необхідним приставити до поліцейської молодого напарника. Методи роботи якого, м'яко кажучи, відрізнялися від звичних до Кеннеру. Та й у сучасній злочинного життя мегаполісу хлопчина явно був повним «нікчемою». Але під чуйним керівництвом свого напарника він обов'язково навчиться всьому, пройшовши пару десятків бійок, погонь і перестрілок.
Автор: zombie, додано 18-07-2017, 17:55
Відгуків 0
Переглядів: 2 770

Розбірки в маленькому Токіо (1991) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: