Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Альфа і Омега 4: Легенда про зубасті Печери (2014)

Альфа і Омега 4: Легенда про зубасті Печери (2014) онлайн українською

Alpha and Omega 4: The Legend of the Saw Toothed Cave
Дивитися повний мультфільм Альфа і Омега 4: Легенда про зубасті Печери (2014) безкоштовно з українським дубляжем. Коли ти безтурботний дитина, то все здається і мариться досяжним і можливим. Дорослість ж прирікає на якісь вагомі розчарування. На жаль, Крихітці-вовченяті доведеться з цими розчаруваннями зіткнутися вже зараз. Але наш сміхотливий герой не з тих скромняг, хто боязко сумує. Тому знайомство з містичними привидами гучної печери здається йому забавно-комічним пригодою.

Але лише до реально-відчутною зустрічі з ними. Адже Крихітці з друзями не тільки привидів пощастить зустріти. Вони ще й вовка знайдуть, який давно був ганебно вигнаний з рідної зграї за якийсь проступок. Тепер юному вовченяті з пригодницько-сімейного мультфільму, названого творцями «Альфа і Омега 4: Легенда про зубасті Печері», доведеться здорово напружитися, щоб допомогти незнайомцеві і «обрости» якостями, необхідними справжньому серйозного вовку.

І нехай дорослі тварини будуть сипати порадами і мудростями! Кроха і його завзята мультиплікаційна компанія знають, що лише їм, пустотливим і безпосереднім, судилося вирішити непросте і застарілий вовчий конфлікт ...
Автор: adminko, додано 30-06-2017, 14:47
Відгуків 0
Переглядів: 2 658

Альфа і Омега 4: Легенда про зубасті Печери (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: