Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Альфа і Омега 4: Легенда про зубасті Печери (2014)

Альфа і Омега 4: Легенда про зубасті Печери (2014) онлайн українською

Alpha and Omega 4: The Legend of the Saw Toothed Cave
Дивитися повний мультфільм Альфа і Омега 4: Легенда про зубасті Печери (2014) безкоштовно з українським дубляжем. Коли ти безтурботний дитин, то все здється і мриться досяжним і можливим. Дорослість ж прирікє н якісь вгомі розчрувння. Н жль, Крихітці-вовченяті доведеться з цими розчрувннями зіткнутися вже зрз. Але нш сміхотливий герой не з тих скромняг, хто боязко сумує. Тому знйомство з містичними привидми гучної печери здється йому збвно-комічним пригодою.

Але лише до рельно-відчутною зустрічі з ними. Адже Крихітці з друзями не тільки привидів пощстить зустріти. Вони ще й вовк знйдуть, який двно був гнебно вигнний з рідної згрї з якийсь проступок. Тепер юному вовченяті з пригодницько-сімейного мультфільму, нзвного творцями «Альф і Омег 4: Легенд про зубсті Печері», доведеться здорово нпружитися, щоб допомогти незнйомцеві і «обрости» якостями, необхідними спрвжньому серйозного вовку.

І нехй дорослі тврини будуть сипти пордми і мудростями! Крох і його звзят мультиплікційн компнія знють, що лише їм, пустотливим і безпосереднім, судилося вирішити непросте і зстрілий вовчий конфлікт ...
Автор: adminko, додано 30-06-2017, 14:47
Відгуків 0
Переглядів: 1 104

Альфа і Омега 4: Легенда про зубасті Печери (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий