Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Альфа і Омега 3 (2014)

Альфа і Омега 3 (2014) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Альфа і Омега 3 (2014) безкоштовно з українським дубляжем. Давним-давно, ще в фіналі першої частини яскравого мультфільму, головні герої історії зуміли довести собі і всім навколо, що незважаючи на тисячі перешкод, між ними можуть виникнути справжні почуття. З тих пір вони зуміли змінити всю свою зграю – Кейт і Хамфрі перетворили вічно свариться волков в справжніх друзів і стали повноцінною сім'єю. І ось, коли тварини звикли жити за новими законами, у героїв анімаційного фільму «Альфа і Омега 3» виникли нові проблеми: тепер їм потрібно підготувати малюків і вовків постарше до серйозного події. Мова йде про знаменитих Вовчих Іграх, які нічим не відрізняються від людських Олімпійських Хіба що, участь у них беруть не люди-спортсмени, а найбільш сміливі і сильні вовки. Але в цей раз в зграї відбудеться кілька нововведень – до волчатам повинні приєднатися і інші тварини: розумний дикобраз і забавні ведмеді. Отже, головне питання: хто ж займе перше місце?
Автор: adminko, додано 30-06-2017, 14:44
Відгуків 0
Переглядів: 4 621

Альфа і Омега 3 (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: