Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Альфа і Омега: Подорож у ведмеже королівство (2017)

Альфа і Омега: Подорож у ведмеже королівство (2017) онлайн українською

Alpha and Omega: Journey to Bear Kingdom
Дивитися повний мультфільм Альфа і Омега: Подорож у ведмеже королівство (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Колись в одному із заповідників Канади жили дві великі вовчі зграї - Східна і Західна. Вони практично завжди ворогували між собою. Ватажки вирішили покласти край затяжним бойовим діям. Вовки, які були старанними і слухалися своїх батьків, називалися Альфа особинами, а типові аутсайдери - Омега. Саме тоді старанна дочка ватажка Кейт полюбила типового телепня, але дуже симпатичного Волчара Хамфрі. Незважаючи на різні перешкоди вони стали сімейною парою. Потім у Кейт і Хамфрі народилися маленькі вовченята - Стінкі, Кладетта і Ранта. У них теж було багато неймовірних пригод.

Як розказано в мультфільмі «Альфа і Омега: Подорож в ведмеже королівство», одного разу королева ведмедиця Кенью вирішила відправитися в далеку подорож на Схід. Скориставшись її відсутністю, підла дикі вовки напали на країну ведмедів. Вони злі і жорстокі. Від дикунів страждає і західна зграя волоків. Ведмежа армія не маючи свого ватажка просто не може впоратися з ними. Королева Кенью повинна терміново повернутися в свої володіння. Правда, потрапити в них дуже складно, оскільки кругом війна. Провести ведмедицю-королеву через ворожнечу територію беруться життєрадісні вовченята.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 23-11-2017, 06:27
Відгуків 0
Переглядів: 2 861

Альфа і Омега: Подорож у ведмеже королівство (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: