Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Останній урок (2017)

Останній урок (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Останній урок (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Денні і Аджай неодноразово доводили директора школи до сказу своїми дурними витівками. І на останній день школи – напередодні випускного, вони приготували особливий сюрприз – розіграш, яких ще не бачили шкільні стіни. Наївно вважаючи, що в останній навчальний день їм все зійде з рук і покарання не буде. Але директор виявився вельми принциповим і злопам'ятним людиною, призначивши лоботрясам відпрацювання завданої шкоди на все літо. Та до того ж дав досить суворого і неприємного наставника – власника місцевого бару Тайлера. Який зрадів появі у себе в підпорядкуванні двох пар безкоштовних рук, не соромлячись перекидати на них солідну частину своїх обов'язків. Останнє доручення – доставити посилку на закриту підпільну вечірку, попутно не вляпавшись в неприємності. І в силу своєї природної схильності знаходити неприємності хлопці виконали доручення лише на половину – доставили посилку. Попутно вплутавшись в такі проблеми, розсьорбати які буде ой як не просто І тепер «Останній урок» для хуліганів дійсно може стати останнім.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 1-07-2017, 11:41
Відгуків 0
Переглядів: 2 905

Останній урок (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: