Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Моана / Ваяна (2016)

Моана / Ваяна (2016) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Моана / Ваяна (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Колись Мауї був напівбогом, які втекли з пантеону на землю. Тоді, орудуючи своїм міфічним гаком, він вкрав серце богині островів, тим самим пробудивши давніх чудовиськ і темні кошмари, які захопили океан.

Багато років потому, знесилений і забутий всіма, Мауї все ще жив на одному з тих островів, долю якого назавжди змінив. Правда тепер він уже не був і на половину такий сильний, як раніше, і був схожий скоріше на здичавілого вождя якогось племені, ніж на божество. Але в його крові все ще зберігалася частинка колишньої сили, яка могла змінити долю островів і повернути океану свободу, позбавивши від темних сил. Про що свідчить давнє пророцтво. В якому головна роль відводилася простій дівчині з племені корінних жителів прибережної села. І коли «Моана» дізналася про своє призначення, вона не побоялася виконати свій обов'язок перед океаном. І сміливо вирушила в дорогу, на пошуки легендарного напівбога, з якими їй належить врятувати безліч мешканців морських глибин. Але не варто думати, що шлях буде легким, навіть якщо тебе супроводжує безсмертний герой.
Автор: zombie, додано 25-04-2017, 22:19
Відгуків 1
Переглядів: 124 988

Моана / Ваяна (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Відгуки:
lubas 3 березня 2018 15:19
жахливий сайт,весь час вилітає плеєр,вибиває реклама кожні 5 хв
жааааааахливий сайт
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: