Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Одна з нас (2017)

Одна з нас (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Одна з нас (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Скоринки журналіста хоч і не прирівнюються до поліцейської посвідченню, але все ж дають їх власникові певні вольності. У всякому разі, наділяють правом ставити запитання, не ризикуючи отримати при цьому заряд солі в п'яту точку. Саме цим і вирішила скористатися молода перспективна журналістка, коли дізналася про зникнення своєї подруги дитинства. І хоча між ними вже давно не було ніякого зв'язку, в пам'ять про минулі часи, дівчина вирішила скористатися своїм посадовим становищем, і розшукати зниклу. І вже незабаром впритул підібралася до таємничого гірського культу – громади пустельників, добровільно розірвали всі зв'язки з цивілізацією. Куди нібито добровільно, і пішла розшукувана. Діяти далі напряму було дуже небезпечно, тому дівчина вирішила працювати під прикриттям – вступити в товариство під виглядом черговий поганулі, клюнувшей на всякий релігійний марення, і змусити всіх повірити, що вона «Одна з нас». Але опинившись всередині культу, і потрапивши під вплив його харизматичного лідера, дівчина почала сумніватися в своїх початкових судженнях і мотиви. Всерйоз задуматися про те, щоб залишити своє минуле життя і залишитися в горах.

Фільми 2017 які вже вийшли смотреть онлайн

Автор: adminko, додано 1-07-2017, 23:09
Відгуків 0
Переглядів: 1 841

Одна з нас (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: