Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Окча (2017)

Окча (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Окча (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Десять років Мі-джа дбала про своєму «маленькому» поросяті – чарівну по імені «Окча». Хоча маленькою назвати її міг тільки дуже відважна людина – свиня значно перевершувала в розмірах всіх своїх родичів, і була лише смутно схожою на стандартного представника свого виду. Але маленькій дівчинці, було все одно – вона любила Окчу такою, якою вона була. І була для неї справжнім другом. Але величезна хрюша привертала надто багато уваги. І незабаром за надзвичайним тваринам прийшли люди з великої столичної корпорації. Які забрали Окчу в Нью-Йорк, плануючи використовувати її у своїх жадібних, і виключно прагматичних цілях. Залишившись без одного, Мі-джа сильно засумувала. Але всупереч порад рідних і близьких вирішила не здаватися і йти наперекір долі – відправилася в один з найбільших міст світу, щоб визволити з біди свого поросяти і повернути Окчу додому. Але опинившись в мегаполісі, маленька дівчинка дізналася всю правду про сучасне, швидкісне та до межі жорстокому світі. Де дружба й любов важать не більше, ніж особи намальованих дядьків на якихось зелених папірцях.

Фільми 2017 які вже вийшли смотреть онлайн

Автор: adminko, додано 1-07-2017, 22:45
Відгуків 0
Переглядів: 5 571

Окча (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: