Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Майор Соколов. Гра без правил (2017)

Майор Соколов. Гра без правил (1 сезон) онлайн українською

  • Якість: SATRip
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Драми, Серіали
  • Країна: Росія
  • Режисер: Крен Зхров
Дивитися всі серії серіалу Майор Соколов. Гра без правил (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Мйор Влд Соколов прцює в УСБ і виводить н чисту воду перевертнів у погонх. Рзом зі своєю комндою він двно спостерігє з діяльністю нчльник УВС Долин, який розвів бурхливу протизконну ктивність. Для нього нічого не врто відібрти потрібну йому втомйстерню, змусивши влсник віддти своє підприємство прктично здрм бо як відкупного. Людське життя двно перестл бути для нього цінністю. Він орудує величезними сумми і відчувє себе господрем стновищ, не підозрюючи, що є об'єктом пильної увги спецслужб.

Зволодівши через підствних осіб озерський зводом з випуску ліків, Леонід Долин вирішує зйнятися випуском контрфктних нтибіотиків. Для цього у нього є туз у рукві - Пвлуш, дивний хлопчин, який ввжє своїми дружкми дріжджові гриби. Випдково дивкові Пвлуші вдється вивести новий штм мікрооргнізмів, які можуть стти тією смою золотою жилою для фрмцевтичних зводів. Зрештуввши Долин злочину, слідчі УСБ ведуть розслідувння з фктом вбивств столичних мікробіологів, усунення яких підозрюють зрввся Долин. Однк під чс слідчого експерименту головному ляльководи вдється втекти, і тепер всі підняті по тривозі.

Фільми 2017 які вже вийшли смотреть онлайн

Автор: zombie, додано 16-07-2018, 03:25
Відгуків 0
Переглядів: 957

Майор Соколов. Гра без правил (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий