Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ 1941 (серіал) (2009)

1941 (серіал) (2009) онлайн українською

  • Якість: DVDRip
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2009
  • Жанр: Воєнні, Серіали
  • Країна: Росія, Укрїн
  • Тривалість: Невідомо
  • Режисер: Влерій Шлиг
Дивитися всі серії серіалу 1941 (серіал) (2009) безкоштовно з українським дубляжем. Гриші, Олені, й іншим мешкнцям віддленій провінційної сел не пощстило опинитися не в тому місці не в той чс. Проживючи в мленькому прикордонному селищі в длекому 1941 році, вони стли першими н кого впли всі жхи другої світової війни. І стлося це зовсім несподівно і непередбчувно.

Тк, ще вчор селяни гуляли бучне весілля Гришки і Олени, до якої вже двно готувлися всією округою. Адже бтьки молодих ще в епоху своєї молодості вирішили об'єднти свої сім'ї, і зв'язти своїх дітей союзом нерушимим. Чому сильно зрділ Олен, як вже двно бул зкохн у свого обрнця. А ось Григорій, серце якого цілком і повністю обіймл інш, був зовсім не рдий мйбутнє весілля, і нвіть спробувв втекти зі своєю кохною прямо з під вінця. Проте не встиг. Адже н нступний день після глсливої церемонії н мленьку провінційну село почли пдти бомби, зствши зненцьк всіх її нечисленних мешкнців. І ті з чоловіків, кому пощстило вціліти в перших сутичкх і перестрілкх, були призвні до лв червоної рмії, і пішли н фронт, щоб воювти з згрбникми, злишивши своїх жінок, дітей і людей похилого віку, прктично без зхисту, чим і скористлися підступні нцисти.
Автор: adminko, додано 25-09-2018, 17:38
Відгуків 0
Переглядів: 881

1941 (серіал) (2009) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий