Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ А зорі тут тихі (1972)

А зорі тут тихі (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу А зорі тут тихі (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Коли на світ опустилася чорна імла війни, в ньому не залишилося людей, які б вона не торкнулася. Сотні мільйонів життів були зламані, перемелені на порох і використані як паливо для роздутого горнила нескінченної битви Спочатку на захист миру стали досвідчені солдати, готові віддати свої життя за мир і мирний сон рідних земель. Потім війна забрала новобранців – зовсім ще юних, місцями навіть не закінчили школу хлопців. Які так само пішли віддавати свій борг Батьківщині, захищаючи матерів, сестер і подруг. Але і цього їй виявилося замало. І всі, хто міг тримати в руках зброю або бути хоч чимось корисним, виявилися на передовій

Ще вчора прості школярки, дівчатка з мріями про принців на білому коні, сьогодні стали защитницами батьківщини – зенитчицами окремої спеціалізованої бригади. Після короткої підготовки опинившись в самій гущі битв, серед свистячих куль і відірваних кінцівок. Серед смерті, мовчки поджидающей за кожним кущем. І гинучи Невблаганно віддаючи свої тільки-тільки почалися життя злої тітки війні. І тільки та встигаючи помітити «А зорі тут тихі».
Автор: zombie, додано 12-12-2018, 12:43
Відгуків 0
Переглядів: 2 434

А зорі тут тихі (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: