Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Аватар: Легенда про Аанга (2005)

Аватар: Легенда про Аанга (3 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм Аватар: Легенда про Аанга (3 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Наближення вогненної комети назавжди порушило баланс сил і хистку рівновагу між різними фракціями. Так отримавши посилення власної потужності, і без того найбільш агресивні маги вогню стали значно перевершувати в уміннях і навичках всіх інших. А це означало лише одне – чергову світову магічну війну, і поневолення всіх інших народів представниками племені вогню. І лише Аватар – великий месія, який народжується раз на 100 років, міг запобігти страшні події, і утримати рівновагу сил. Але за дивним збігом обставин, коли на землю впали перші вогняні смерчі, Аанг – нинішній аватар був лише маленьким 12ті річним хлопчиком, який умів володіти лише однією рідною стихією – повітрям. А відразу після початку війни остання надія людства і зовсім зникла, залишивши безкарним вогненний народ.

І лише через майже 100 років представники племені води випадково виявили на березі маленького хлопчика, в якому без праці дізналися головного героя дитячої казки «Аватар: Легенда про Аанга». Хлопчина був дуже виснаженим і явно провів тривалий час замороженим в льодах. І тепер йому належить не тільки розібратися у нинішньому стані речей, але і виправити все те, що в його відсутність накоїли зарвавшиеся маги вогню.
Автор: adminko, додано 18-11-2017, 02:10
Відгуків 0
Переглядів: 22 450

Аватар: Легенда про Аанга (3 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: