Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Аватар: Легенда про Аанга (2005)

Аватар: Легенда про Аанга (3 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм Аватар: Легенда про Аанга (3 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Нближення вогненної комети нзвжди порушило блнс сил і хистку рівновгу між різними фркціями. Тк отримвши посилення влсної потужності, і без того нйбільш гресивні мги вогню стли знчно перевершувти в уміннях і нвичкх всіх інших. А це ознчло лише одне – чергову світову мгічну війну, і поневолення всіх інших нродів предствникми племені вогню. І лише Автр – великий месія, який нроджується рз н 100 років, міг зпобігти стршні події, і утримти рівновгу сил. Але з дивним збігом обствин, коли н землю впли перші вогняні смерчі, Анг – нинішній втр був лише мленьким 12ті річним хлопчиком, який умів володіти лише однією рідною стихією – повітрям. А відрзу після почтку війни остння ндія людств і зовсім зникл, злишивши безкрним вогненний нрод.

І лише через мйже 100 років предствники племені води випдково виявили н березі мленького хлопчик, в якому без прці дізнлися головного героя дитячої кзки «Автр: Легенд про Анг». Хлопчин був дуже виснженим і явно провів тривлий чс змороженим в льодх. І тепер йому нлежить не тільки розібртися у нинішньому стні речей, ле і випрвити все те, що в його відсутність нкоїли зрввшиеся мги вогню.
Автор: adminko, додано 18-11-2017, 02:10
Відгуків 0
Переглядів: 3 107

Аватар: Легенда про Аанга (3 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий