Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Жарти навіженої столиці (2013)

Жарти навіженої столиці (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм Жарти навіженої столиці (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. В центрі уваги знаходиться маленька дівчинка по імені Кото, що живе в японському місті Кіото. Саме вона зі своїми братами Аном і Уном стала винуватицею подій, що відбуваються. Одного разу, в один прекрасний день вони влаштовують погоню за незвичайним чорним зайцем. Він приводить їх в паралельне вимір, в якому є місто Кеосо, як дві краплі схожий на їх рідній Кіото. Вони опинилися, немов у дзеркальній країні. Щоб повернутися додому вони повинні знайти вухатого звірка, що їх завів сюди. Однак не все так просто, як здається.

У паралельній країні теж живе дівчинка Кото, яка є чаклункою. Але кілька років тому вона зникла, залишивши після себе чарівних тварин, що володіють неординарними здібностями. Багато старййшины намагалися вирішити цю проблему, але все безрезультатно. Тоді вони вирішили, що розгадка таїтися в маленькій дівчинці, яка живе у задзеркаллі. Тепер героїні і її братам належить розгадати всі таємниці і допомогти місцевим жителям. Чим більше вона знаходиться в цьому чудовому, чарівному світі, тим менше їй хочеться повертатися додому. Життя сповнене пригод і дивовижних подій, які цілком влаштовують не тільки її, але й рідних братів дівчата.
Автор: adminko, додано 3-07-2017, 17:46
Відгуків 0
Переглядів: 1 898

Жарти навіженої столиці (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: