Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Декстер (2014)

Декстер (8 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Декстер (8 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Головний герой є кращим в світі експертом по бризок крові, вірніше серійним вбивцею, який зумів частково приборкати свої бажання. Декстер Морган вбиває незвичайних людей, він схиблений на покаранні злочинців, таких же, як і він. Рідна сестра персонажа, Дебра, дізналася про дивних захоплення брата і допомогла зберегти йому свободу, після чого, їх відносини стали критичними. Жінка пішла на вбивство, заради рідного брата, вона застрелила Марію Лагуэрту, тим самим відмовившись від своїх переконань і, переступила закон. Розуміючи, що більше не бажає мати нічого спільного з братом маніяком, Дебра уникає зустрічей з головним героєм і намагається не згадувати минулого.

Не дивлячись на останні, кримінальні події, і діяльність головних героїв, персонажі продовжують працювати в поліції і розкривати нові злочини. Вбивці і бандити навіть не здогадуються, що з ними може статися в майбутньому, адже в будь-якому випадку, неважливо з ким вони зустрінуться первее, з Деборою або Декстером, їх чекає покарання. Їх чекає розплата у вигляді смертної кари, від рук головного героя, або камера, де злочинець залишиться довічно. Невже Декстер не залишить своїх дивних захоплень і не стане на шлях істинний?
Автор: adminko, додано 3-07-2017, 18:16
Відгуків 0
Переглядів: 12 704

Декстер (8 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: