Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ За межами / Екстант (2015)

За межами / Екстант (2 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу За межами / Екстант (2 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Вероніка (серіал рід людський) була звичайною дівчиною, яка відвідувала інститут і підробляла в місцевому магазині продавцем. Невідомо за якими критеріями, вона була відібрана для участі у смертельному забігу. Один злочинець, божевільний геній, вирішив влаштувати марафон для обраних людей, вижити в якому зможе тільки одна людина.

Всі вони, а саме двісті учасників, прокинулися в обгородженому парканом загороді, де дізналися, що повинні пробігти велику дистанцію, не звернувши з шляху. Правила свідчили – той, хто зверне з дороги, буде вбити, той, хто зупинитися, помре. Тільки перемогти, єдина людина зможе зберегти своє життя. У цьому забігу стало гранично ясно, хто хотів жити, а хто не боявся правил. Фінішна риса виявить єдиного переможця, живого і неушкодженого бігуна, здатного вбити своїх суперників заради власного життя.
Автор: adminko, додано 10-10-2017, 22:38
Відгуків 0
Переглядів: 2 819

За межами / Екстант (2 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: