Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ По той бік огорожі (2014)

По той бік огорожі (1 сезон) онлайн українською

Over the Garden Wall
Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм По той бік огорожі (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Прогулянк в темному лісі не нйкрще зняття для двох мленьких дітей. Але Вірт і Грег – дв неслухняних брт, не з тих, хто псує перед труднощми. Вийшовши н прогулянку серед дерев, хлопці дуже сильно зхопилися придумувнням клички для ручної жби, і незбром не помітили, як зблукли в лісовій гущвині. Злишившись нодинці нстільки несхожі один н одного хлопчиськ вирішують відпрвитися н пошуки дороги до будинку. Але знйти спільну мову мовчзної і знуреному в поетичні мрії Віту – стршого з бртів, тк смо молодшому блмутному і непосидливому Грегу не тк то й просто. Тому пошуки дороги додому перетворюються в спрвжню подорож, періодично нгдує одну із стрих і збутих кзок.

Але нвряд чи дв брт впорлися б з тким нелегким звднням як пошуки зниклого шляху в лісі смостійно. Тому вони вирішують звернутися з допомогою до смітник дроворуб, чия хтин видніється неподлік. Стршний і з вигляду гресивний лісоруб н повірку ндвтися добрим і приємним персонжем, який зовсім не проти допомогти двом згубився хлопчикм. Крім того, він злучє до цього імпровізовному подорожі чрівницю Бетріс, і нбридливу синю птицю. Але після цього дивного і чрівного знйомств пригоди хлопців в гущвині строго лісу тільки починються.
Автор: adminko, додано 23-10-2017, 21:05
Відгуків 0
Переглядів: 1 058

По той бік огорожі (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий