Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Спірит: Душа прерій (2002)

Спірит: Душа прерій (2002) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Спірит: Душа прерій (2002) безкоштовно з українським дубляжем. На нескінченних просторах диких полів, неподалік від річечки Симмарон народився відважний лоша «Спіріт: Душа прерій». Непокірний, досконалої дикий, і безмежно сміливий, він незабаром став ватажком свого табуна – головним самцем в зграї. Але надмірне цікавість Спіриту обернулося для нього великою трагедією. Адже зацікавившись димком, який піднімається на самій межі володінь стада, жеребець потрапив у пастку, розставлену білими людьми. Вперше познайомившись з їх жорстокістю і прагненням до знищення всього живого на своєму шляху.

Ставши розвагою для солдатів, Спіріт ледь не потрапив на бійню з-за свого непокірного характеру. І лише за допомогою нового друга – індіанця по прізвиську «Струмочок» зумів врятуватися з полону втечею, повернувшись у рідні краї. Але довго відпочивати скакуну не довелося – незабаром «біла чума» прийшла і в їх краю, винищуючи, ламаючи, або підпорядковуючи собі всіх живих істот. І вступивши в сутичку з місцевими корінними жителями за право володіти пустельними землями. Бій, в якому молодий Спірит виступав на стороні індіанців, розраховуючи захистити землі свого стада від жорстокого ярма блідолицих.
Автор: adminko, додано 25-06-2019, 13:24
Відгуків 0
Переглядів: 19 867

Спірит: Душа прерій (2002) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: