Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Палач (2014)

Палач (1 сезон) онлайн українською

Палач
Дивитися всі серії серіалу Палач (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Уїлкін Брателл був одним з найбільш спритних і вправних воїнів Туманного Альбіону. Борючись за свого короля Едуарда Першого, цей лицар пролив немало крові в ім'я різних ідеалів. За свою довгу і вірну службу Уилкин не один раз не задаючи жодних питань за наказом короля кидався в бій за релігійні переконання, то відстоював територіальні права дрібних феодалів. Але навіть самий міцний метал має свій поріг втоми, і одного разу Уилкин, розчарувавшись у війні і безглуздому і нескінченному знищення один одного вирішив піти на спокій.

Плануючи, нарешті, осісти в рідному місті, возз'єднатися з сім'єю і більше ніколи не брати в руки зброї, лицар навіть дав відповідний обітницю. Але йому не судилося стримати своє слово. Адже в такий жорстокий вік просто країна просто не може обійтися без одного зі своїх фаворитів. І дуже скоро минуле Уилкина наздоганяє його з новою силою, а король знову закликає лицаря на службу. Правда, на цей раз в зовсім іншій ролі. Тепер відважному воїнові сложившему меч уготована незавидна доля особистого ката монарха, який підкоряючись наказу понад буде виконувати найбруднішу і неприємну роботу незважаючи на глибокі душевні муки.
Автор: zombie, додано 3-07-2017, 23:52
Відгуків 0
Переглядів: 1 537

Палач (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: