Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Палач (2014)

Палач (1 сезон) онлайн українською

Плч
Дивитися всі серії серіалу Палач (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Уїлкін Бртелл був одним з нйбільш спритних і впрвних воїнів Тумнного Альбіону. Борючись з свого короля Едурд Першого, цей лицр пролив немло крові в ім'я різних іделів. З свою довгу і вірну службу Уилкин не один рз не здючи жодних питнь з нкзом короля кидвся в бій з релігійні переконння, то відстоювв територільні прв дрібних феодлів. Але нвіть смий міцний метл мє свій поріг втоми, і одного рзу Уилкин, розчруввшись у війні і безглуздому і нескінченному знищення один одного вирішив піти н спокій.

Плнуючи, нрешті, осісти в рідному місті, возз'єднтися з сім'єю і більше ніколи не брти в руки зброї, лицр нвіть дв відповідний обітницю. Але йому не судилося стримти своє слово. Адже в ткий жорстокий вік просто крїн просто не може обійтися без одного зі своїх фворитів. І дуже скоро минуле Уилкин нздогняє його з новою силою, король знову зкликє лицря н службу. Првд, н цей рз в зовсім іншій ролі. Тепер відвжному воїнові сложившему меч уготовн незвидн доля особистого кт монрх, який підкоряючись нкзу понд буде виконувти нйбруднішу і неприємну роботу незвжючи н глибокі душевні муки.
Автор: zombie, додано 13-07-2018, 11:10
Відгуків 0
Переглядів: 722

Палач (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий