Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Руйнівники легенд (2003)

Руйнівники легенд (16 сезон) онлайн українською

MythBusters
Дивитися всі серії серіалу Руйнівники легенд (16 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Напевно, кожен з нас у своєму житті чув чимало міських легенд. Толі це історія про потопаючому кораблі, який затягнув з собою на дно плаваючих на поверхні води людей, толі байки про те, що куля не може прострілити флягу – які так люблять телевізійники. Напевно, в кожному місті земної кулі існує незліченна кількість власних міфів та історій, які приключились з «другом одного», і в правдивість яких часто майже ніхто не вірить.

Тому, щоб відрізнити правдиві історії від відвертих вигадок, два американських інженера вирішили розпочати власне шоу. У ході передачі вони беруть кілька тих самих приданий, які переказуються з вуст в уста, і намагаються в деталях змоделювати подібну до цієї ситуацію, щоб зрозуміти чи могли події міфу відбуватися насправді. Раніше працюючи майстрами зі спецефектів, хлопці чимало надивилися на реалізацію самих неймовірних трюків, і непогано навчилися поводитися з вибухівкою та іншою піротехнікою, що лише додає їх науковим дослідженням трохи божевілля і видовищності, роблячи перевірку міфів по-справжньому веселим і цікавим заняттям.
Автор: zombie, додано 1-12-2018, 21:48
Відгуків 0
Переглядів: 8 615

Руйнівники легенд (16 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: