Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Літачки 2: Вогонь і вода (2014)

Літачки 2: Вогонь і вода (2014) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Літачки 2: Вогонь і вода (2014) безкоштовно з українським дубляжем. Нова частина мультфільму літаки, нашому головному герою Дасті довелося попрощатися з кар'єрою гонщика, з-за травми двигуна, шлях до гонок закритий. Наш чемпіон, чия доля начебто приречена знаходить новий шлях, нове хобі, якою стає для нього серйозним заняттям на все життя. Дасті подається у рятівники-пожежники, він повинен допомагати і прилітати на допомогу, коли це буде потрібно.

У новій компанії Дасті знайде нових друзів і любов. Але перед тим як почати рятувати, спершу йому потрібно, багато дізнатись і багато чому навчитися, адже рятувати інших - це не проста задача. Попереду Дасті чекає багато помилок, простих і фатальних з-за яких ледь не загинув його друг. Але, Дасті повинен впорається адже у всіх є шанс на помилку.Команда Дасті, завжди поруч і в будь-важкий момент допоможе йому. І він повинен віддати всього себе команді і відкинути свої емоції. Він повинен навчитися довірі до своїх товаришів і послуху. Чи зможе наш Дасті стати новим героєм?
Автор: zombie, додано 4-07-2017, 15:50
Відгуків 0
Переглядів: 31 410

Літачки 2: Вогонь і вода (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: