Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Афера під прикриттям (2016)

Афера під прикриттям (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Афера під прикриттям (2016) безкоштовно з українським дубляжем. На підпільному ринку в 80-ті роки минулого століття існувала знакова фігура. Це був федеральний агент, якого всі знали під ім'ям Роберта Музелла. Він займав ключове місце у фінансовому світі того часу. У цей часовий період правоохоронні органи часто фіксували збут наркотичних речовин у великих обсягах. Природно, це супроводжувалося отриманням значних грошових сум. Багато високопоставлені люди намагалися заробити на цьому гроші. Головний персонаж уважно стежив за тими, хто займався підпільним бізнесом. Ці люди були надзвичайно хитрі, так як вміло маскували брудні гроші. Їм вдавалося створити враження, нібито отримані кошти були здобуті чесним шляхом.

Федеральний агент витратив не один рік на те, щоб розкрити всі секрети цих людей і потрапити до них в оточення. Він дивувався щоразу того, як банкіри переводили в готівку шестизначні суми, не подаючи при цьому увазі. Він прекрасно знав, що настане момент, коли ситуація проясниться і він виведе цих людей на чисту воду. Але перед цим йому довелося витратити чимало часу і сил. Гроші, які знаходилися на рахунках чиновників, були офіційно кришталево чистими. Просто так пред'явити їм звинувачення було непросто. В результаті понад 40 осіб з числа високопоставлених чиновників були звинувачені за відповідними статтями.
Автор: zombie, додано 4-07-2017, 15:48
Відгуків 0
Переглядів: 2 261

Афера під прикриттям (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: