Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Різдво з Андерсонами (2016)

Різдво з Андерсонами (2016) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2016
  • Жанр: Комедії
  • Країна: США
  • Тривалість: 90 хв /01:30
  • Режисер: Мйкл Фейфер
Дивитися повний фільм Різдво з Андерсонами (2016) безкоштовно з українським дубляжем. «Різдво з Андерсонми» вже двно стло місцевим звичєм для тих, кому в житті пощстило трохи менше – для бідних і знедолених. Адже щороку нпередодні нйсвітлішого свят в році, зможне сімейство влштовувло відкритий свято для всіх, з подрункми т безкоштовними чстувннями. Але одного рзу Андерсон опинилися в ткому несподівному положенні, що їм смим потрібн допомог інших людей, щоб відзнчити різдво.

Все почлося з того, що удч відвернулся від глви сімейств. І його вжливі угоди почли провлювтися одн з одною, позбвляючи чоловік роботи, сім'ю левової чстки бюджету. Потім мгзинчик, якими гостинні Андерсон зймлися скоріше зрди розвги, ніж через прибутку, переств окупти себе, згняючи бізнес у збитки. І все йшло до того, що це різдво сім'я зустріне з довгими рхункми і борговими розпискми змість подрунків. І тк би воно, нпевно, і було б. Якби не життєрдісн і звжди позитивн тітоньк. Як одн не втртил дух різдв і не опустил рук, вселяючи віру в крще в кожного, кому зустрічлся н життєвому шляху.
Автор: zombie, додано 7-07-2017, 10:15
Відгуків 0
Переглядів: 1 273

Різдво з Андерсонами (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий