Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Знамення (2009)

Знамення (2009) онлайн українською

Дивитися повний фільм Знамення (2009) безкоштовно з українським дубляжем. У далекому 1959 році на честь заснування нової загальноосвітньої школи місцева влада, спільно з міністерством освіти вирішили провести цікаву акцію – закопати в тимчасовій капсулі малюнки дітей про майбутнє. І, зібравши багато роботи учнів з інших шкіл міста, капсулу надійно опечатали і помістили в сховище на 50 років. По закінченню даного терміну, саркофаг розкрили, а малюнки дітей, які були всередині, роздали сучасним учням в якості завершальній стадії акції.

Так в руки Калебу, а потім і до його батька Джона потрапили записи невідомої дівчинки, яка навіть не встигла закінчити власну роботу. Однак замість барвистою картинки, вона вирішила залишити нащадкам недоладну низку чисел, позбавлене всякого сенсу. Однак так здавалося на перший погляд. Адже цифри на листку – це координати і кількість людей, які загинули в катастрофі, що сталася в даному місці. І лише тому, що Джон сам втратив дружину в теракті, і будучи талановитим астрофізиком, звик обробляти великі обсяги даних, він зумів розгадати цей шифр, зв'язавши більшу половину чисел з вже подіями, що відбулися. Однак деякі числа, особливо останнім «знамення» все ще не збулися. І кількість життів які вони заберуть просто шокує.
Автор: zombie, додано 23-08-2017, 13:45
Відгуків 0
Переглядів: 4 040

Знамення (2009) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: