Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Аліса: Хлопець з країни чудес (2015)

Аліса: Хлопець з країни чудес (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Аліса: Хлопець з країни чудес (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Останнім часом життя Хе Чжун була все більше схожою на дивну інтерпретацію відомої казки «Аліса: Хлопець з країни чудес». Адже страждаючи постійними провалами в пам'яті, амплітуда яких все зростала, дівчина постійно перебувала десь на грані між реальністю і світом фантазій. При всьому при цьому єдине, що залишалось незмінним – нічні кошмари, які день у день мучили дівчину під час сну. У них вона бачила давно забуті події, що відбулися в родинному пансіонаті. Де багато років тому сталася якась трагедія, ледь не забрала життя людей.

Вкрай заручившись жити у світі мрій і кошмарів, Хе Чжун вирішила відправитися в той самий занедбаний пансіонат і спробувати розібратися в причинах свого дивного стану на місці. Але щойно прибувши в пункт призначення, вона не тільки не розібралася, але і ще більше заплуталася. Адже там, де дівчина не очікувала побачити нікого, вона несподівано зустріла таємничого хлопця по імені Хван і ще більш загадкового білого кролика, що розмовляє людською мовою і зве за собою.
Автор: zombie, додано 7-07-2017, 11:33
Відгуків 0
Переглядів: 1 732

Аліса: Хлопець з країни чудес (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: