Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Кров і нафта (2015)

Кров і нафта (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Кров і нафта (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Уїллстон був простим містечком в глибинці штату, яких безліч загублене на неосяжних просторах США. І життя тут текла, як і скрізь в подібних місцях мляво, і якось невпевнено. Всього кілька тисяч людей, кожен з яких знає всіх своїх сусідів на багато верст навколо обличчя і нічого неймовірного, нового чи цікавого, крім чиїй-то весілля чи похорону. І ті траплялися досить рідко, і в основному в столиці округу.

Але життя містечка різко змінилася, коли в нього прибутку геологи, які знайшли тут найбільше в історії родовище «чорного золота». Відтоді все пішло шкереберть. Так, старі добрі друзі буквально вчепилися один одному в горло, намагаючись опинитися якомога ближче до грошового потоку, який рікою ринула в це богом забуте місце. З'явилися власні магнати, бандити, і навіть справжнє народне опір, яке намагалося скинути багатія з його престолу влади, і влаштувати чесне розподіл рідкісного ресурсу. І Біллі і Коді не стали винятком. Адже ця молода, і в загальному-то не дуже заможна родина теж вирішили спробувати удачі в гонці за місце під сонцем. І тим самим лише стократно ускладнили собі життя.
Автор: adminko, додано 7-07-2017, 12:16
Відгуків 0
Переглядів: 3 028

Кров і нафта (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: