Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Хейвен (2015)

Хейвен (5 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Хейвен (5 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Це історія зовсім особливого міста, під назвою Хейвен (Хейвен), і Одрі Паркер, яка одного разу вирушила туди для нетривалого розслідування і в підсумку залишилася на постійну роботу. Тут відбуваються досить дивні речі, у місті живе величезна кількість людей, які мають надприродні здібності. І чим довше головна героїня залишається тут, тим більше розуміє, що з Хейвеном пов'язана її власне життя і доля. Дівчина має якісь дитячі спогади, які вказують на зв'язок з містом, це не піддається раціональному поясненню, але Одрі вірить, що незабаром вона розкриє цю таємницю.

Щодня вона отримує нову поживу для роздумів і дізнається багато відповіді на питання. Раніше Паркер страшила тільки невідомість і майбутнє, а тепер Одрі втратила саму себе дізналася, що була проклята багато років тому. Дівчині належить розібратися в ситуації, зрозуміти, яким чином впоратися зі своїми проблемами і вирішити, як складеться далі її доля. Чи зможе Паркер одночасно рятувати людей у місті і допомогти самій собі? Адже місто не дрімає і Одрі з'являються нові вороги, мають свої плани на Хейвен.
Автор: adminko, додано 1-04-2018, 07:33
Відгуків 0
Переглядів: 9 557

Хейвен (5 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: