Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Хейвен (2015)

Хейвен (5 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Хейвен (5 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Це історія зовсім особливого міст, під нзвою Хейвен (Хейвен), і Одрі Пркер, як одного рзу вирушил туди для нетривлого розслідувння і в підсумку злишился н постійну роботу. Тут відбувються досить дивні речі, у місті живе величезн кількість людей, які мють ндприродні здібності. І чим довше головн героїня злишється тут, тим більше розуміє, що з Хейвеном пов'язн її влсне життя і доля. Дівчин мє якісь дитячі спогди, які вкзують н зв'язок з містом, це не піддється рціонльному поясненню, ле Одрі вірить, що незбром вон розкриє цю тємницю.

Щодня вон отримує нову поживу для роздумів і дізнється бгто відповіді н питння. Рніше Пркер стршил тільки невідомість і мйбутнє, тепер Одрі втртил сму себе дізнлся, що бул проклят бгто років тому. Дівчині нлежить розібртися в ситуції, зрозуміти, яким чином впортися зі своїми проблемми і вирішити, як склдеться длі її доля. Чи зможе Пркер одночсно рятувти людей у місті і допомогти смій собі? Адже місто не дрімє і Одрі з'являються нові вороги, мють свої плни н Хейвен.
Автор: adminko, додано 1-04-2018, 07:33
Відгуків 0
Переглядів: 1 200

Хейвен (5 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий