Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Пригоди Кота у чоботях (2015)

Пригоди Кота у чоботях (4 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм Пригоди Кота у чоботях (4 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. До того, як стати вірним приятелем, спільником, і супутником легендарного Шрека, кіт у чоботях був героєм абсолютно іншої казки. І в ній було досить пригод, бродяжництва, розбою і незрівнянних битв. Ну і само-собою нестримного і могутнього чарівництва.

А почалося все в далекій пустелі. Так, одного разу відшукавши чудове місто Сан-Лоренцо, який оповитий сильними чарами, і ніхто не пов'язаний з цим місце не може побачити його абсолютної випадковості пухнастик зняв охоронні чари з даного місця. І відчуваючи власну вину за скоєне, а так само відповідальність перед дивовижними звірами, поклав на себе обов'язки захисту даного помешкання казкових істот. А ніхто і не пручався. Адже лише у кота був достатній бойовий досвід, щоб протистояти усім негараздам, якими повниться світ.

Але навіть відважний хвостатий шериф не підозрював, які плани рояться в головах у злих чарівників і дивних монстрів, які давно збиралися захопити Сан-Лоренцо, і підпорядкувати волю його милих мешканців своїм мерзенним планами. Чи вистачить сили у відважного дуелянта протистояти всім, і кожному з них?
Автор: zombie, додано 2-01-2018, 21:31
Відгуків 0
Переглядів: 17 114

Пригоди Кота у чоботях (4 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: