Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Розмінна монета: Друге видання (2005)

Розмінна монета: Друге видання (2005) онлайн українською

Дивитися повний фільм Розмінна монета: Друге видання (2005) безкоштовно з українським дубляжем. Загроза тероризму існує вже не один десяток років. І сьогодні практично кожна країна світу зіткнулася з цією чумою сучасності. Але для багатьох вільних людей символом початку епохи терору та хаосу, відправною точкою у світ жорстокості і масових убивств, став вибух веж-близнюків 11-го вересня. Наймасовіша акція залякування в історії сучасного світу.

Правда, згідно з опитуваннями незалежних журналістів, близько 63% американців у віці до 30 років так і не прийняв офіційну версію уряду про терористів, протаранили башти. А близько 9% всіх жителів США до сих пір вважає, що торговий центр-це лише «Розмінна монета: Друге видання» великої корпоративної та урядової грі. У якій людські життя, права і свободи людини не значать зовсім нічого. А вагу мають тільки гроші, і влада І група особливо сміливих і звикли руйнувати усталені шаблони журналістів вирішила провести власне розслідування інциденту. Щоб запропонувати світу альтернативну історію тих сумних подій. Можливо єдино вірну історію.
Автор: zombie, додано 8-07-2017, 10:04
Відгуків 0
Переглядів: 2 363

Розмінна монета: Друге видання (2005) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: